JTTP Koncerts

Laika spēle. Kanādas un Latvijas elektroakustiskā mūzika. 25.04. 

Koncertzāle “Lielais Dzintars” kamerzāle, Radio iela 8, Liepāja.

25. aprīļa vakarā “Skaņas Dienu” festivāla ietvaros aicinām apmeklēt koncertu, kurā tiks atskaņoti skaņdarbi elektronikai, kas tiks telpiskoti ap klausītājiem izvietotā 8 skaļruņu akustiskā sistēmā. Koncerts divās daļās iepazīstinās ar elektroakustiskās mūzikas un imersīvās skaņas aktualitātēm Kanādā un Latvijā.

Koncerta nosaukums “Laika spēle” ir tieša atsauce uz koncerta programmas pirmo daļu, kurā tiks atskaņoti konkursa “JTTP – Jeu de Temps / Times Play” uzvarētāju un tematisko balvu ieguvēju skaņdarbi. Konkursu jau 24. reizi rīkoja Kanādas Elektroakustiskās Savienība (Canadian Electroacoustic Community (CEC)) un tas veltīts jaunajai elektroakustiskajai mūzikai Kanādā. Kanādas jaunās paaudzes un uzlecošo komponistu elektroakustiskās mūzikas koncertā skanēs gan skaņas kompozīcijas telpiskam izpildījumam, gan audiovizuālas kompozīcijas.

Programmā:
Julie Delisle — Pipa aura Suichi (2023 / 11:03)
Jules Bastin-Fontaine — Composition acousmatique 1 (2023 / 24:48)
Émile Gingras & José-Gabriel Bazán-Gauthier — Fumigènes (2023 / 16:05)
Parisa Sabet Sarvestani — Silent (2022 / 8:00)
Mimi Allard — Fleur de papier fleur de métal (2023 / 6:21)
Kristian North — Remiges (2023 / 6:19)
Parisa Sabet Sarvestani — Silent (2022 / 8:00)

Koncertā būs klātesoši CEC pārstāvji un vairāki komponisti, kuri sarunā pirms koncerta iepazīstinās ar elektroaktustiskās mūzikas kultūru Kanādā.

Koncerta “Laika spēle” otrā daļā tiks atskaņota Latvijas komponistu skaņdarbu programma, kuru sadarbībā ar imersīvās skaņas un zinātnes festivālu SWIRL.SPACE veido mākslinieciskais vadītājs Voldemārs Johansons.
Programmā Voldemāra Johansona, Platona Buravicka un citu komponistu skaņdarbi telpiskam atskaņojumam.

Biļetes uz koncertu EUR 10
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139291

Biļetes uz abiem koncertiem EUR 15
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139289