Darbnīcas un aktivitātes

Festivāla Skaņas dienas radošo darbnīcu ietvaros būs iespēja apgūt dažādas metodes mākslas darbu radīšanai. Nedēļas garumā radīsim mākslas darbus, performances, prezentēsim, dokumentēsim un publicēsim mājaslapā sound.mplab.lv

Darbnīcu programma veidota, lai būtu iespējams tās apmeklēt paralēli, apgūtu dažādas prasmes, iedvesmotos no dažādiem māksliniekiem un nedēļas garumā radītu vienu vai vairākus mākslas darbus. Darboties varēs gan grupās, gan izstrādāt savus individuālos mākslas darbus, performances vai citas idejas.

Radošās darbnīcas –

Performances darbnīca ar apvienību DIEVA, kuru veidos mākslinieces Ieva Vītoliņa un Diana Lelis – tās dalībnieki izstrādās dažādus audio un video instrumentus, performanču elementus, veidojot kopīgu interakīvu audiovizuālu performanci. Darbnīcas norise no 2. līdz 4. septembrim

Radošie darbi ar mākslinieku, komponistu, dīdžeju Robertu Gobziņu – darbnīcas norise no 3. līdz 4. septembrim.

Projection mapping darbnīca ar Annu Meldrāju – no 1. līdz 3. septembrim būs iespēja veidot gaismas instalācijas – projekcijas, izmantojot festivāla vidi un teritoriju.

Vides instalācijas – darbnīcas ietvaros veidosim vides instalācijas, būs iespēja apgūt dažādas nestandarta tehnikas skaņas radīšanai, ierakstīšanai un atskaņošanai. Darbnīcas vadītājas – Krista Dintere un Paula Vītola. Darbnīcas norise no 1. līdz 4. septembrim, to ir iespējams apvienot ar projection mapping darbnīcu, lai veidotu audiovizuālas instalācijas.

Pieteikšanās

Dalībnieki ir aicināti pieteikties festivālam – pieteikumā jānorāda savas ieceres festivālam – kādas darbnīcas apmeklēsiet, vai vēlaties piedalīties ar kādu savu mākslas darbu un izmantot festivāla laiku tā izstrādei, vai ar savu performanci, prezentāciju, meistarklasi vai kādu citu aktivitāti. Pieteikumu rakstiet uz skana@mplab.lv.

Ņemiet līdzi arī savus instrumentus, tehniku, materiālus un citas lietas, kas varētu mākslas darbu izstrādei un performancēm, kā arī atkarībā no festivāla gaitas un dalībniekiem būs iespēja vienoties arī kopīgos brīvbliezienos un citās neplānotās aktivitātēs.

Festivāla noslēgumā 5. septembrī norisināsies izstāde, performances, atvērtās darbnīcas, DJ seti un citas aktivitātes visas dienas garumā.