Sound days RETREAT – summer extension

Pašā vasaras nogalē, pirms semestris vēl sācies, aicinām jūs uz festivāla Skaņas dienas radošajām darbnīcām no 31. augusta līdz 5. septembrim, kurā mēs beidzot varētu satikties, lai nedēļas garumā būtu kopā, radītu mākslu, iedvesmojoties no pilsētas un lauku vides un izmantojot to kā materiālu mākslas darbu radīšanai.

Festivāls norisināsies Liepājas Universitātē, kā arī būs iespēja doties radošā ekspedīcijā lauku īpašumā Grobiņā ar plašu teritoriju, lauksaimniecības tehniku, dažādiem trokšņiem, diviem dīķiem, diviem suņiem un skaistiem skatiem.
Pasākums veidots kā vasaras pagarinājums, lai būtu iespēja pirms rudens sākuma izbaudīt lauku vidi, dabu, iegūt radošu enerģiju un iedvesmu jaunajam semestrim, lai visi mēs satiktos, apmainītos ar pieredzi.
Pasākuma programmā paredzētas tādas aktivitātes kā radošās darbnīcas, meistarklases, prezentācijas, performances un diskotēka (vai vairākas). Vakaros būs iespēja iet pirtī, lekt dīķī, klausīties mūziku, būt kopā un atpūsties.

Tā kā pirmajā šī gada semestrī izpalika praktiskās nodarbības, tad radošo darbnīcu un ietvaros būs iespēja apgūt dažādas metodes mākslas darbu radīšanai, piemēram, projection mapping, nestandarta skaņas ierakstu tehnikas, performanču mākslu, lai pasākuma rezultātā jums izdotos realizēt savas idejas, vai iegūt iedvesmu jaunām idejām. Darbīcu vadītāji ir tādi mākslinieki kā apvienība Roberts Gobziņš, DIEVA, Anna Meldrāja un citi. Nedēļas garumā radīsim mākslas darbus, performances, kurus nedēļas beigās prezentēsim, dokumentēsim un publicēsim mājaslapā sound.mplab.lv

Festivāla noslēgumā 5. septembrī norisināsies izstāde, performances, atvērtās darbnīcas, DJ seti un citas aktivitātes visas dienas garumā.

Pieteikšanās

Dalībnieki ir aicināti pieteikties festivālam – pieteikumā jānorāda savas ieceres festivālam – kādas darbnīcas apmeklēsiet, vai vēlaties piedalīties ar kādu savu mākslas darbu un izmantot festivāla laiku tā izstrādei, vai ar savu performanci, prezentāciju, meistarklasi vai kādu citu aktivitāti. Pieteikumu rakstiet uz skana@mplab.lv.

Ņemiet līdzi arī savus instrumentus, tehniku, materiālus un citas lietas, kas varētu mākslas darbu izstrādei un performancēm, kā arī atkarībā no festivāla gaitas un dalībniekiem būs iespēja vienoties arī kopīgos brīvbliezienos un citās neplānotās aktivitātēs.

Festivālā uz vietas tiks nodrošināta arī gulēšana. Par pārējām praktiskajām lietām un precīzāku pasākumu programmu izziņosim nākamās nedēļas pirmajā pusē. Ir iespēja braukt arī uz nepilnu pasākuma laiku.
Pavisam drīz gaidiet vēl ziņas, ja ir jautājumi jau tagad, rakstiet uz skana@mplab.lv.